Info za uporabnike

Vozni red

Vlakec vozi cel dan. Na prvi vožnji vas čaka ob 9.30 uri na Stritarjevi ulici v bližini Mestne hiše. Na zadnjo vožnjo vas popelje ob 20. uri. Čas vožnje je od 75 do 90 minut.

Oglejte si razpored odhodov:

Lokacija                
1. Mestna hiša 9.30 11.00 12.30 14.00 15.30 17.00 18.30 20.00 

2. Ljubljanski grad

9.50 11.20 12.50 14.20 15.50 17.20 18.50 20.20 

3. Špica, Botanični vrt

10.10 11.40 13.10 14.40 16.10 17.40 19.10 20.40 

4. Trnovski pristan

10.15 11.45 13.15 14.45 16.15 17.45 19.15 20.45 

5. Plečnikova hiša

10.18 11.48 13.18 14.48 16.18 17.48 19.18 20.48 

6. Križanke

10.28 11.58 13.28 14.58 16.28 17.58 19.28 20.58 

7. Kongresni trg

10.31 12.01 13.31 15.01 16.31 18.01 19.31 21.01 

8. Parlament

10.33 12.03 13.33 15.03 16.33 18.03 19.33 21.03 

9. Opera

10.35 12.05 13.35 15.05 16.35 18.05 19.35 21.05 

10. Ajdovščina

10.38 12.08 13.38 15.08 16.38 18.08 19.38 21.08 
Prihod Mestna hiša 11.00 12.30 14.00 15.30 17.00 18.30 20.00 21.30

Prenesite razpored odhodov >>

Čas vožnje se lahko spremeni v posebnih vremenskih razmerah.  

S prijavo na e- novice soglašate, da Javno podjetje Ljubljanski potniški promet d.o.o. uporabi vaš elektronski naslov za namene obveščanja o novostih, ponudbi, splošnih informacijah, povezanih z dejavnostjo, ki jo izvaja Javno podjetje Ljubljanski potniški promet d.o.o., dogodkih, nagradnih igrah in drugih aktualnih zadevah ter poslovnih informacijah ter da izvaja analize o branju poslanih vsebin za lastne potrebe. Vaše osebne podatke (ime, priimek in elektronski naslov) Javno podjetje Ljubljanski potniški promet d.o.o. lahko obdeluje do preklica vaše privolitve.

Hkrati ste s prijavo na e-novice seznanjeni, da se iz sistema obveščanja (e-novic) lahko kadarkoli odjavite preko povezave, ki bo v vsakem sporočilu.

Javno podjetje Ljubljanski potniški promet d.o.o. se zavezuje, da elektronskega naslova ne bo posredoval, posodil ali prodal tretji osebi, brez predhodnega obvestila in pridobitve pisnega soglasja posameznika, in da bo vaše osebne podatke skrbno varoval v skladu z Zakonom o varstvu osebnih podatkov.

Osebne podatke o posamezniku/ici bo Javno podjetje Ljubljanski potniški promet d.o.o. obdeloval zgolj v okviru zgoraj naštetih namenov zbiranja.