Dodatne informacije za potnike

Vozni red

Vlakec vozi vse dni v letu. Na prvi vožnji vas čaka ob 9.30 na Stritarjevi ulici v bližini Mestne hiše. Na zadnjo vožnjo vas popelje ob 20. uri. Čas vožnje je od 75 do 90 minut.

VOZNI RED

               
Mestna hiša 9.30 11.00 12.30 14.00 15.30 17.00 18.30 20.00
Ljubljanski grad 9.50 11.20 12.50 14.20 15.50 17.20 18.50 20.20
Špica, Botanični vrt 10.10 11.40 13.10 14.40 16.10 17.40 19.10 20.40
Trnovski pristan 10.15 11.45 13.15 14.45 16.15 17.45 19.15 20.45
Plečnikova hiša 10.18 11.48 13.18 14.48 16.18 17.48 19.18 20.48
Križanke 10.28 11.58 13.28 14.58 16.28 17.58 19.28 20.58
Kongresni trg 10.31 12.01 13.31 15.01 16.31 18.01 19.31 21.01
Parlament 10.33 12.03 13.33 15.03 16.33 18.03 19.33 21.03
Opera 10.35 12.05 13.35 15.05 16.35 18.05 19.35 21.05
Ajdovščina 10.38 12.08 13.38 15.08 16.38 18.08 19.38 21.08
Prihod nazaj pred Mestno hišo 11.00 12.30 14.00 15.30 17.00 18.30 20.00 21.30

Med 1. oktobrom in 30. novembrom ter 7. januarjem in 31. marcem, je zadnji odhod izpred Mestne hiše ob 15.30.

 

ISO 14001:2015 potrjuje vzpostavite in vzdrževanje sistema vodenja s področja ravnanja z okoljem Sistem vodenja varnosti in zdravja pri delu dopolnjuje in smiselno podaja zahteve, ki so opredeljene v zakonodaji o varnosti in zdravju pri delu. Poudarja preventivno delovanje in opredeljuje številne dejavnosti, ki omogočajo splošen vpogled v zdravje in varnost pri delu, saj si skozi izpolnjevanje zahtev organizacija prizadeva za učinkovito in uspešno izboljšanje varnosti in zdravja svojih zaposlenih. ISO 9001:2015 potrjuje vzpostavitev in vzdrževanje sistema vodenja kakovosti

S prijavo na e- novice soglašate, da Javno podjetje Ljubljanski potniški promet d.o.o. uporabi vaš elektronski naslov za namene obveščanja o novostih, ponudbi, splošnih informacijah, povezanih z dejavnostjo, ki jo izvaja Javno podjetje Ljubljanski potniški promet d.o.o., dogodkih, nagradnih igrah in drugih aktualnih zadevah ter poslovnih informacijah ter da izvaja analize o branju poslanih vsebin za lastne potrebe. Vaše osebne podatke (ime, priimek in elektronski naslov) Javno podjetje Ljubljanski potniški promet d.o.o. lahko obdeluje do preklica vaše privolitve.

Hkrati ste s prijavo na e-novice seznanjeni, da se iz sistema obveščanja (e-novic) lahko kadarkoli odjavite preko povezave, ki bo v vsakem sporočilu.

Javno podjetje Ljubljanski potniški promet d.o.o. se zavezuje, da elektronskega naslova ne bo posredoval, posodil ali prodal tretji osebi, brez predhodnega obvestila in pridobitve pisnega soglasja posameznika, in da bo vaše osebne podatke skrbno varoval v skladu z Zakonom o varstvu osebnih podatkov.

Osebne podatke o posamezniku/ici bo Javno podjetje Ljubljanski potniški promet d.o.o. obdeloval zgolj v okviru zgoraj naštetih namenov zbiranja.