Na to številko lahko posredujete svoje mnenja, vprašate za spremembe linij, obvoze in vozne rede, tehnične preglede, homologacije ali tahografe...

Dobili smo se 08. 08.

3. 8. 2017

Za vas smo pripravili voden kolesarski izlet po Velebitu, od hribovitega severa do priobalja na dveh kolesih od severa do juga.

3. 8. 2017

Na tekmi za Pokal Bleda, na krožni cestni dirki v biatlonskem centru na Pokljuki, je bil Milan Černigoj edini udeleženec od KD - LPP.

3. 8. 2017

Glede na velik odziv kolesarskih akcij, ponovno objavljamo razpis, saj vas veliko sprašuje kako in na kakšen način poteka letošnja akcija.

3. 8. 2017

Pri našem glavnem sponzorju podjetju LPP, je možno najeti avtobus s kolesarsko prikolico za 20 koles, za izlete z vašimi prijatelji ali z člani dru

3. 8. 2017

V nedeljo smo se podali v Poljansko dolino, kjer so marljivi organizatorji ŠD-Špik Lučine pripravili odlično tekmo, vzpon na Pasjo ravan, skupaj z

3. 8. 2017

Ob vseh pozitivnih rezultatih naših članov, ki se aktivno udeležujejo na različnih kolesarskih tekmovanjih za slovenski amaterski pokal, kakor tudi

19. 7. 2017

Evropsko prvenstvo v 12 & 24-urnem kolesarjenju SLO24ULTRA se je odvijalo na vzhodu Slovenije, točneje v Dobrovniku, v organizaciji dveh občin

19. 7. 2017

Vzpon na Stari vrh šteje za točkovanje v Pokalu Slovenije, hkrati pa je otvoril tudi sezono Pokala Polanskih puklov, štel pa je tudi za občinsko pr

11. 7. 2017

Za vas smo pripravili 2. vzpon na Pasjo Ravan, ki šteje za 2. Pokal - LPP.

11. 7. 2017

Letos mi je uspel podvig, za katerega sem se pripravljal že od pomladi dalje. Gre za zelo dolg brevet, imenovan Slovenskih 1000 +.

11. 7. 2017

Tekmovalni Maraton Alpe s tremi vzponi – Jezersko – Pavličevo sedlo in Črnivec – je za naša tekmovalca uspešno zaključen.

11. 7. 2017

Za našo 4-člansko ekipo, ki se podaja na štart 24-urne dirke, se hitro približuje »dan D«.

11. 7. 2017

Glede na velik odziv naših akcij še enkrat objavljamo povezavo na našo spletno stran, da si preberete, na kakšen način poteka letošnja akcija.

11. 7. 2017

Na lep sobotni dan sva se v štajerske konce tokrat odpravila sama s Tonetom – točneje na Hoče.

25. 6. 2017

Vsakoletni kolesarski vzpon na Kal v izvedbi KD Hrastnik je tokrat potekal že dvajsetič.

25. 6. 2017

V nedeljo je bila Vrhnika prizorišče druge polovice amaterskega državnega prvenstva na cesti, saj je bila dirka v Pesnici za nekaj kategorij prekin

25. 6. 2017

25. 6. 2017

S svetovnim prvakom 2011, Bojanom Ropretom in predsednikom Kolesarskega društva LPP, Milanom Černigojem, 3.